Przeskocz do treści

Rozstrzygnięcie 2 etapu konkursu „Cztery pory roku – Zima”.

Zima za oknem i u nas zima w pracach plastycznych. Do szkolnego konkursu plastycznego „Cztery pory roku – Zima” przystąpili wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Dzieciaki lubią zimę i dlatego z wielką kreatywnością podeszły do wykonania kolejnego zadania. W pracach dzieci przewinęły się różne techniki plastyczne. Komisja jak zwykle miała problem z wytypowaniem zwycięzców.
W każdym z poziomów klas przyznano jedną nagrodę i jedno wyróżnienie. Oto nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie.
Prace nagrodzone Prace wyróżnione
Klasy I Zofia Biniarz 1e Nadia Stawicka 1b
Klasy II Adrian Beliński 2a Maksym Korolevych 2d
Klasy III Julia Motyl 3e Dominik Mielcarek 3a

 

 

Niedługo wiosna. Zapraszamy do kolejnej edycji, a wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy.
Agnieszka Machunik