Nabór do IV klasy sportowej oraz IV klasy z rozszerzonym językiem angielskim

W związku z wizytą w naszym mieście Prezydenta RP Andrzeja Dudy zaplanowane na 5.03.2018r. spotkanie z rodzicami przekładamy na 8.03.2018r.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,
informuję, że od 1 września 2018 r. planujemy utworzyć:

• klasę IV sportową o specjalności piłka nożna (chłopcy) i piłka siatkowa (dziewczęta) - dodatkowo 6 godzin,
  • klasę IV z rozszerzonym językiem angielskim -dodatkowo 2 godziny.

W związku z powyższym:
w poniedziałek 5 marca 2018 r. o godz. 17.00 w świetlicy szkolnej
przy ul. Dąbrowskiego, odbędzie się spotkanie z rodzicami w sprawie naboru uczniów do klasy sportowej;
w tym samym dniu, o godz. 17.30, odbędzie się spotkanie w sprawie naboru uczniów do klasy z rozszerzonym językiem angielskim.

w czwartek 8 marca 2018 r. o godz. 17.00 w świetlicy szkolnej

Jadwiga Wieland