Przeskocz do treści

Turniej sportowy klas 3.

MISTRZOSTWA SZKOŁY KLAS 3
W PIŁCE NOŻNEJ ORAZ W DWA OGNIE

         W dniu 07.02.2018 w hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 2
z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Szkoły klas 3 w piłce nożnej oraz w cztery ognie. W Mistrzostwach udział wzięli wszyscy uczniowie klas 3 naszej szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego w hali gimnastycznej przygotowali dwa boiska. Na jednym rozgrywane były mecze piłki nożnej natomiast na drugim cztery ognie. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Mecz trwał 10 minut. Mecze w piłce nożnej jak i w dwa ognie były dość wyrównane i stały na wysokim poziomie. Podsumowując mistrzostwa w piłce nożnej pierwsze miejsce zajęła klasa 3 C, drugie miejsce klasa 3 A, najniższy stopień na podium przypadło klasie 3 D. W cztery ognie najlepsza okazała się również klasa 3 A, drugie miejsce zajęła klasa 3 C, trzecie miejsce klasa 3 B. Zwycięzcami można uznać wszystkich uczestników bo "dopóki walczysz jesteś zwycięzcą", a każda klasa była bardzo zaangażowana w udział w zawodach.  Zawody przebiegały fair play, doping
na trybunach wzbudzał podziw, rywalizować przy takich kibicach to czysta przyjemność. Rolę trenerów pełniły panie wychowawczynie, które spisały się znakomicie.