Przeskocz do treści

Sukces piłkarzy nożnych

Uczniowie z oddziału sportowego na poziomie klas 5 wzięło udział w drugiej odsłonie prestiżowego turnieju piłki nożnej Polonia Cup. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. którzy na co dzień trenują w klubie sportowym Polonia Środa spisali się świetnie zajmując wysokie drugie miejsce w turnieju. Uczestnikiem turnieju był Mistrz Wielkopolski - Kania Gostyń oraz Wicemistrz - Oranje Konin. Poziom turnieju był wysoki, na tle innych wspaniale wypadł Jan Wójkiewicz który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Warto dodać iż Jan jest uczniem oddziału sportowego, widać że praca jaką wykonuje podczas 10 godzin tygodniowo w szkole oraz dodatkowo na treningach nie jest czasem zmarnowanym przy tym jest najlepszym uczniem w całej szkole. Wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w turnieju gratulujemy.

Uczniowie biorący udział w turnieju: Jan Wójkiewicz, Dawid Kaczmarek, Piotr Janas, Stanisław Dębowski, Mariusz Nowakowski.