Dzień Kapcia – Bambosza

19 stycznia obchodziliśmy Dzień Kapcia - Bambosza. Pomysłodawcą tego dnia był Samorząd Uczniowski. Uczniowie mogli spędzić drugą i trzecią lekcje wraz z przerwą pomiędzy nimi w domowych kapciach. Pogoda spowodowała jednak, że w tym dniu większość uczniów nosiła dumnie bambosze przez cały szkolny dzień. Wielu uczniów podczas rozmów z nauczycielami stwierdzała, że taki dzień mógłby być codziennie, gdyż w takim obuwiu jest dużo wygodniej.

Klasy drugie szkoły podstawowej najaktywniej włączyły się w ten dzień i zostały nagrodzone słodkimi upominkami, a dodatkowo klasa 3e oraz 4d kuponem na lekcję bez zadania domowego. Uczniowie mają czas do końca stycznia na wykorzystanie go we właściwym momencie.

Agnieszka Wieczorek