Przeskocz do treści

Wielki sukces w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund”!

Wiktor Klasa wraz z nauczycielką języka niemieckiego panią Magdaleną Aust

Po raz kolejny, 15 listopada 2017r., 30 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z  Oddziałami Integracyjnymi  w Środzie Wielkopolskiej przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutschfreund” organizowanego przez ŁOWCÓW TALENTÓW – JERSZ.
Tegoroczna edycja okazała się dla Wiktora Klasy, ucznia klasy 5b, podopiecznego pani Magdaleny Aust, ogromnym sukcesem. Stając w szranki z 748 (w swojej grupie wiekowej) dziećmi z całej Polski, Wiktor zajął  I miejsce w kraju, nie popełniając żadnego błędu, a tym samym zdobywając maksymalną liczbę punktów. W nagrodę laureat pojedzie na tygodniowy obóz językowy z wieloma atrakcjami.Wspomnieć należy jednak o pozostałych uczestnikach konkursu. Bardzo dobrymi wynikami pochwalić się również mogą: Wiktoria Grześkowiak kl. 2gim., Paulina Zaworska kl. 2gim.,
Antoni Stanicki kl. 5,  Angelika Szmankowska kl. 5,  Robert Betler kl. 6,  Kacper Barczak kl. 6.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, życzymy  zapału do nauki języka niemieckiego i dalszych sukcesów.
Magdalena Aust