Przeskocz do treści

Ekspert Tabliczki Mnożenia

Uczniowie klas III – VI raz w miesiącu zmagają się z Ekspertem Tabliczki Mnożenia. Konkurs sprawdza sprawność rachunkową w mnożeniu i dzieleniu. Do tej pory uczniowie mogli uzyskać 40 punktów. Oto wyniki po I i II etapie:

Klasy IV

39 pkt Jan Skrzypiński 4e, Maria Golec 4s;                                                                         37 pkt Katarzyna Jankowiak 4c;                                                                                            36 pkt Igor Burjan 4b, Yaryna Kozlovska 4b, Sebastian Wojciński 4c,                              Kacper Stawicki 4e                                                                                                                  35 pkt Nikodem Waszak 4c, Mikołaj Tarka 4e, Mateusz Madaj 4s

Klasy V

40 pkt Hubert Zys 5b                                                                                                              39 pkt Maksim Łazarienko 5a, Oliwia Rychtanek 5a, Julia Bałuch 5c,                Dominika Ruszczak 5c, Dominika Cechmann 5s, Dawid Kaczmarek 5s                          38 pkt Kacper Zaremba 5a, Krystian Żelek 5s

Klasy VI

40 pkt Robert Betler 6a, Oliwia Tomczak 6a, Martyna Szafraniak 6b,                            Marcel Mandziak 6d, Adrian Piechowiak 6d, Judyta Wrzaskowska 6d,                 Kajetan Buziak 6e, Maciej Cichy 6e, Maja Duszczak 6e, Kamil Nowak 6e,     Stanisława Tomczak 6e

Agnieszka Wieczorek