Przeskocz do treści

Zapalmy serc płomienie

III Powiatowy Międzyszkolny Dzień Wolontariatu, który odbędzie się wyjątkowo 14 grudnia 2017r., przebiegać będzie właśnie pod takim hasłem. Dzień ten, ma na celu wsparcie ucznia naszej szkoły Wiktora Sobczaka. Wiktor jest podopiecznym Fundacji Pomagosie. Wspólnie możemy włączyć się w akcję „Góra nakrętek”.

Jej finał nastąpi 14 grudnia br., w trakcie obchodów Między-szkolnego Dnia Wolontariatu, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. Nakrętki, które uda się zgromadzić do 13 grudnia zostaną przekazane na konto Wiktora. Wszyscy uczniowie niech przynoszą ich jak najwięcej .- „każdy kilogram na wagę złota!”. Poza tym w czasie obchodów, w CKZiU zostaną rozprowadzane za przysłowiową cegiełkę fanty - (własnoręcznie wykonane przez uczniów naszej Szkoły ozdoby świąteczne), które także zasilą konto Wiktora.
Wszystkich zachęcamy do współpracy! Wiktor liczy na Was!

 | List Wiktora z świątecznymi życzeniami

Renata Smoczyk