Chodzący Słownik Języka Angielskiego i Chodzący Słownik Języka Niemieckiego

Drodzy Uczniowie!
Zapraszamy do udziału w konkursie: Chodzący Słownik Języka Angielskiego i Chodzący Słownik Języka Niemieckiego! W strefie edu na naszej stronie znajdziesz słownictwo na dany miesiąc, którego należy nauczyć się lub tylko powtórzyć, utrwalić... Wybierz swoją kategorię: klasa 4 i 5 lub 6 i 7. Konkurs będzie odbywał się od grudnia do maja. Efekty Waszej pracy będziemy  sprawdzać raz w miesiącu, będzie to krótki test ze słówek (5 min.). W czerwcu podsumujemy wyniki i wyłonimy zwycięzców w poszczególnych kategoriach! Słówka na najbliższy miesiąc  są już dostępne! Pierwszy etap w tym roku szkolnym dotyczy Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia (test w połowie grudnia, o dokładnym terminie poinformujemy).
Na naukę macie cały miesiąc!
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Anna Koch i Anna Janczakowska