Sztafetowe biegi przełajowe

3 października w Parku Łazienki
w Środzie Wlkp. uczniowie SP2 brali udział w Mistrzostwa Powiatu
w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Ze względu na zmiany w funkcjonowa-niu oświaty SP 2 startowało w dwóch kategoriach. Kategoria pierwsza to
6 klasy i młodsi, kategoria druga to VII klasa szkoły podstawowej oraz II i III klasa gimnazjum.

W pierwszej kategorii wystartowały dwie drużyny chłopców i dziewcząt, w drugiej kategorii jedna drużyna dziewcząt. Bieg dla dziewcząt i chłopców z pierwszej kategorii odbywał się na dystansie 600m, w skład sztafety wchodziło 8 osób. W drugiej kategorii dziewcząt bieg odbywał się na tym samym dystansie natomiast w skład sztafety wchodziło 10 osób. W pierwszej kategorii dziewczęta spisały się bardzo dobrze i zajęły II i IV miejsce, chłopcy zajęli III i V miejsce. W starszej kategorii dziewczęta zajęły IV miejsce. Wszystkim reprezentantom Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. gratulujemy udziału w Mistrzostwach Powiatu.

Osoby które godnie reprezentowały szkołę:
Chłopcy: Paweł Kościelniak, Marek Startyński, Stanisław Dębowski, Mateusz Wilk, Szymon Domański, Jan Wójkiewicz, Tomasz Skrobich, Kacper Ochowiak, Krystian Żelek, Jakub Wichłacz, Mariusz Nowakowski, Jeremi Zaganiaczyk, Dawid Kaczmarek, Piotr Janas, Florian Hoffmann, Gustaw Graf, Łukasz Lisiewicz, Antoni Mieloch.
Dziewczęta: Julia Zaworska, Agata Czajka, Julita Chomontek, Maria Biniarz, Agnieszka Komorowicz, Dominika Cechmann, Oliwia Szczęsna, Angelika Szmankowska, Zuzanna Tabaka, Oliwia Litke, Julia Mnich, Marta Gabryelewicz, Maria Wachowiak, Marcelina Mieloch, Aleksandra Siejak, Hanna Małolepsza, Maria Spławska, Martyna Szafraniak.

Leszek Maźwa