Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Serdecznie zapraszamy w gościnne progi SP2!

W poniedziałek, 10 marca 2017r. w godzinach od 16.30 do 18.00

w ramach

DRZWI OTWARTYCH

zapraszamy do udziału dzieci z rocznika 2010 i 2011

wraz z rodzicami, dziadkami, opiekunami.

Do zobaczenia!

Elżbieta Buczkowska - dyrektor SP2

Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym” wspiera rozwój szkół i klubów sportowych, pomaga niepełnosprawnych i realizuje marzenia indywidualnych osób. Osobom niepełnosprawnym pomaga pokonywać bariery stojące na przeszkodzie w realizowaniu planów edukacyjnych, zawodowych i pasji.
FSMM promuje również osoby zdolne, aktywne, które nie są w stanie rozwijać swoich talentów ze względu na brak środków pieniężnych.